Pod Lipami 265, Řevnice 252 30 | +420 257 721 810

Zábava pro skupiny

Staročeské vánoce (s přehlídkou pravé zabíječky včetně tradičních vánočních zvyků, večeře, hudba)

Vystoupení skupiny šermířů s grilováním na zahradní restauraci

Folklórní večer (NOTIČKY–dětská lidová muzika nebo TŘEHUSK-staropražské a lidové písničky)

(folklórní program špičkové kvality, vyhlášená kuchyně s českými specialitami, vybraná moravská vína, krušovický Mušketýr 11°)

Krásná a sexy

Splňte si svůj sen a naučte se líčit jako maskéři filmových hvězd! Odhalte tajné triky vizážistek. Objevte novinky ze světa kosmetiky a péče o vaší a pleť. A pro finální výsledek vám uděláme profesionální fotografii, abyste na zážitek nezapomněli.

Lekce golfu pro muže

Proč nevyzkoušet aktivní golfový odpočinek.
Možnost vyzkoušet si hru golfu s trenérem na golfovém hřišti Karlštejn.

Karikaturista a portrétista

Karikatury jako zábavná atrakce. 5 až 7 karikatur za 1 hodinu a zábava hostů. 

Mobilní casino

Chcete se pobavit, zažít trochu zdravého adrenalinu a odpoutat se od denních starostí a stereotypu.

Ruleta, Black Jack, Poker, Party kostky nebo Gotes (Plátýnko) je určeno především pro zábavu, dobrý pocit ze hry a trochu riskování. Ale to vše bez vložení skutečných finančních prostředků. S námi totiž nemůžete prohrát!

 Laserová střelnice

Laserová střelnice je atrakce určena pro zábavu i pro pěstování základních střeleckých návyků. Princip je velmi jednoduchý – střelec si zvolí typ scény (hru), ta se promítá na zeď nebo plátno a na ni se střílí z laserové zbraně. Kamera vyhodnocuje střelcovy zásahy a na závěr celkovou úspěšnost střelby.  K dispozici je 15 her.

Degustace vín – zapojte všechny smysly

Chcete ve společnosti zapůsobit svými znalostmi o víně? Pak určitě vyzkoušejte degustaci vín. O tom, že víno je (samozřejmě v přiměřeném množství) výborným nástrojem relaxace po celodenním pracovním stresu, víme všichni. Mnozí z nás jej k tomuto účelu i často využívají.

Někteří mají dokonce vyzkoušená „ta svá“ vína a mohlo by se zdát, že nic nového už vědět nepotřebují. Ale opak je pravdou. Nebo snad tušíte, jak správně vína ochutnávat neboli degustovat? Volná degustace vín, bohaté občerstvení formou degustačních soust sýrů, uzenin, oliv a pečiva.

Hudba

Živá hudba, taneční

Country hudba živá

DJ a reprodukovaná hudba

Folklorní hudba živá

Cimbálová hudba živá