GASTRO PROSTORY

  • Restaurace s 25 místy
  • Salonek s kapacitou 25 míst (možno propojit s restaurací)
  • Velký salonek s barem pro soukromé akce a hudebně společenské akce s kapacitou 55 míst
  • Letní terasa pro příjemné posezení až pro 40 osob
  • Zahradní restaurace pro až 80 osob s taneční plochou a místem pro kapelu
  • Vaříme z kvalitních čerstvých surovin hlavně českou kuchyni
  • WI-FI internet zdarma

RESTAURACE

Hotel Grand svým hostům nabízí restauraci, kterou možno propojit se salonkem. Restaurace nabízí českou kuchyni z kvalitních surovin. Vybírat můžete z nabídky našeho stálého jídelního lístku a každý den pro Vás připravujeme zvýhodněnou denní nabídku jídel tradiční české kuchyně za příznivé ceny. V době pěkného počasí se nabízí posezení na letní terase.

Otevírací doba:

PO – NE: 11:00 – 22:00 (kuchyně do 21:00)
Pro skupiny se lze individuálně domluvit na jiných časech zavření restaurace i kuchyně

MALÝ SALÓNEK

V salónku se podávají snídaně formou švédských stolů v čase od 8:00 – 10:00 hodin. V případě nízké obsazenosti si hotel vyhrazuje právo podávat servírované snídaně. Zároveň je salónek perfektním místem pro vaše oslavy, soukromá jednání či firemní školení. 

VELKÝ SALÓNEK S BAREM

Tento salonek s barem si můžete pronajmout pro soukromé oslavy, firemní večírky, svatební hostiny, dětské akce a jiné neformální setkání určené pro uzavřenou společnost. Detaily jsou však na vás a vašich představách, stačí nás kontaktovat a my vám připravíme akci na míru. Též se salonek využívá pro hudební večery pro veřejnost.

ZAHRADNÍ RESTAURACE

V letních měsících v určitých termínech pro Vás bude otevřena rozlehlá zahradní restaurace, kde se můžete těšit z kapel různých žánrů. Na zahradní restauraci zajišťujeme grilování a rauty.  Zahradní restaurace je zastřešená s kapacitou až 80 osob, je vybavena tanečním parketem a ohništěm. Restaurace je též využívána pro uzavřenou společnost (rodinné oslavy, zahradní párty, svatební párty, dětské oslavy, firemní akce, vinné akce), pro kterou je možné zajistit různé doprovodné akce či živou hudbu.